poniedziałek, 27 lutego 2012

KONKURS!

Cześć, wraz z Kają wymyśliliśmy dla Was konkurs, abyście mogli się wykazać i zdobyć, myślę, zajebiste nagrody! Konkurs nie jest trudny, polega na wykonaniu Artbook'a o narzuconej przez nas tematyce. W Artbook'u mam być ja i Kaja (jeżeli nie masz mnie w znaj, tylko Kaja, jeżeli nie masz Kai w znajomych - tylko ja) + jeżeli chcesz Ty i Twoi znajomi (jeżeli np potrzebujesz kilka osób), zależy jak to zorganizujesz. UWAGA! Jeżeli ja i Kaja nie będziemy Ci pasować pod kontem ubrań i animacji NIE MUSISZ NAS BRAĆ TYLKO KOGOŚ INNEGO. PRACA I TAK ZOSTANIE PRZYJĘTA I OCENIANA JAK INNE.

KONKURS WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO:
Bierzesz cytat z ulubionej piosenki, książki, filmu, wiersza czy czego tam chcesz i wpisujesz w Artbook'u. Potem z udziałem moim i Kai (patrz powyżej w razie wątpliwości), dodatków z Artbook'a i innych osobób (niekonieczne) Tworzysz coś, co nawiązuje do tematyki tego cytatu. Cytat może być w języku polskim i angielskim, natomiast jeżeli wolicie w polskim to możecie przetłumaczyć z angielskiego.

Głównymi nagrodami dla trzech pierwszych miejsc jest miejsce na naszym nagłówku na czas nieokreślony, jednak dłuższy niż 2 tygodnie. Poza tym to wygląda tak:
1 miejsce - prezent z listy do 1500sc, obejrzenie 6 filmów
2 miejsce - prezent z listy do 1000sc, obejrzenie 4 filmów
3 miejsce - prezent z listy do 500sc, obejrzenie 2 filmów
+oczywiście miejsce na nagłówku :)

Zapraszamy do brania udziału! Zgłaszajcie się na MÓJ MAIL NA MSP (ciemny) i w temacie wpiszcie KONKURS.
Prace wysyłajcie na mail: pedobears-na-msp@wp.pl
Pamiętajcie aby wpisać swoją nazwę z gry!

Nie potrafisz robić screen'a? Napisz do któregoś z nas to Ci objaśnimy ;)

CZAS DO: 7.03.2012r GODZ 23:59
PYTANIA? - PISZ DO KAJANNY NA MAIL, LUB W KOMENTARZU POD TYM POSTEM. POWODZENIA.


PRZYKŁAD : "Na kolanach, będę prosił o ostatnią szansę na ostatni taniec, bo z Tobą, przetrzymałbym całe piekło, żeby tylko trzymać Twoją rękę. Mógłbym oddać to wszystko, oddać za nas, oddałbym wszystko, ale się nie poddam." ~Nickelback I do tego np Artbook, że jakiś diabeł sobie jest i np. gotuje w tym czymś z konka Halloween, takie mini piekło z innymi diabłami, a w nim chłopak który jakimiś animacjami okazuje miłość danej dziewczynie. Wszystko dozwolone, ilość osób, przedmiotów, napisów (nie zapomnijcie umieścić cytatu!) Cytat może być długi, jak i krótki, jednak myślę, że do dłuższego łatwiej wymyślić. Pamiętajcie aby było ładnie i estetycznie.

1 komentarze:

Pod jaki adres mail'owy trzeba wysyłać te artbook'i ?

Prześlij komentarz