niedziela, 10 czerwca 2012

Biografia

Biografia na MSP jest skromna, a tutejsza będzie wręcz wzbogacona o informacje.

Na imię mam Kamil ale mówią na mnie ciemny, w szkole i w rodzinie. Nie lubię pisać ile mam lat, ale wie ten kto powinien oraz możecie się domyślać. Z natury jestem strasznie leniwy, pomimo co mam zainteresowania, nie jestem aż tak wybrakowany.
Od kilku lat gram na gitarze klasycznej, sam komponuje jak i wspomagam się chwytami z internetu. Najbardziej lubię grać utwory Happysadu, jak i piosenki pop dawać w bardziej rockowe brzmienie. Gitarę elektryczną też posiadam, jednak moją wielką miłością jest ta pierwsza. Wywnioskować można, że pasjonuje mnie muzyka. I tak, zgadza się. Słucham w głównej mierze metalu i rocka, ale mam swoje ulubione piosenki pop, rap. Ulubione zespoły/wykonawcy: Asking Alexandria, Bring me the horizont, Happysad, Coma, The Pretty Reckles, Offspring, Linkin Park, Ac/dc, Slipknot, Czesław Śpiewa, Pidżama Porno, Evanescence, Pezet, Eminem, Shakira, Rihanna, Bruno Mars, Katy Perry i inne takie tam.
Lubię oglądać filmy romantyczne, komedie i horrory. Moimi ulubionymi filmami są "Sala samobójców", "Ostatnia piosenka", "Ps. Kocham Cię", "Kac Vegas 1 i 2", "Lustra", "Oszukać przeznaczenie 1, 2, 3, 4", "Zły dotyk", saga Zmierzchu, "Requiem for a dream", "Dear John", "Remember me" może już skończę... XD
Lubię też czytać książki, które nie są lekturami szkolnymi i w których opis kałuży nie zajmuje kilku stron. Oczywiście ulubionymi książkami jest saga Zmierzchu, Last Song, Oskar i pani różna i moja ulubiona książka Monika B. Nie jestem już waszą córką.
Mimo mojego lenistwa lubię piłkę nożną. Jeżdżę na desce i po ogórki i na rampie. Na rolkach też.
Moimi ulubionymi przedmiotami na dzień dzisiejszy są chemia i biologia. Nie zamierzam być lekarzem itp, ale to jedyne ciekawe przedmioty. Lubię też religię, ale kiedy są poruszane tematy samobójstw, eutanazji, homoseksualistów... Natomiast nienawidzę fizyki i wciąż nie wiem, dlaczego zmuszano mnie do liczenia jak mocno muszę popchnąć huśtawkę aby amplituda wynosiła tyle i tyle. Na ch*j mi to.
Mój ulubiony kolor to czarny i przeważnie tak się ubieram w realu. Jednak nie jestem jakiś totalnie czarny, np. mój piórnik jest szary.
Zacząłem zanudzać więc okej.


MOVIESTARPLANET
Filmy
Zwykłem robić dwa seriale jednocześnie których odcinki ukazują się na przemian. Tyle mogę powiedzieć o swoich filmach.
Na MSP chodzi mi głównie o współpracę, Ty oglądasz moje filmy a ja oglądam Twoje. Czasami mogę nie nadążyć jeżeli ktoś często publikuje ale wtedy nadrabiam. Oglądam też kilka najnowszych filmów i te w których jestem, jednak jeżeli oglądam na bieżąco serial w którym jestem a autor ów filmu nie raczy mi zobaczyć mojego filmu to sajo nara albo olewam. Bo równie dobrze mogę robić w Waszych filmach jako tło. Jeżeli chcecie abym któregoś razu obejrzał Wam kilka filmów to piszcie na mail mojego konta stworzonego specjalnie aby oglądać Wam filmy "ciemny ogląda wam film" albo do mnie, jednak ja obejrzę jeżeli zamulanie mi na to pozwoli.

Znajomi
Porządki są częste, ponieważ nie potrzebuję osób, które nie potrafią współpracować. Usuwam też osoby które zaśmiecają nowości filmowe swoimi bezsensownymi 10sekami, albo piszą w CTR że jeżeli się im nie obejrzy kilku sekundówek to wywalą. Ja nie zmienię swoich zasad*, nie zacznę oglądać short movies, wolę ułatwić tej osobie robotę poprzez usunięcie jej zanim ona usunie mnie. Jednak często żartujecie i nastraszacie, pytałem o to niejednokrotnie czy jak nie dostosuję się do CTR to czy zostanę usunięty... Ale jestem uparty i jeżeli osoba niepomocna napisze w CTR "kto nie da grafa to leci" a ja akurat nie będę mógł to też się pożegnam i raczej to nie ja polecę.
*Jeżeli osoba robiąca 10sekundowe filmy ogląda moje, to niestety też jej czasem obejrzę.

Znajomości
Uwielbiam nowe znajomości i nieważne kto jaki ma level. Jednak nie z każdym potrafię się dogadać. Najlepiej pisze mi się z osobami szalonymi, rozumiemy się najlepiej :D

Prezenty
Daję przyjaciołom, jako nagrody w konkursach*, osobom które poproszą**, za obejrzenie iluś filmów (można się umówić).
* losowanie osób z komentarzy, najlepszy komentarz lub z konkursu na blogu
** osoby proszące powinny pozostawić komentarz pod 15 ostatnimi filmami o różnych datach, będzie to dowód iż osoba jest pomocna i na pewno dostanie prezent.
Jeżeli nie mam SC to przepraszam, ale jeżeli będę miał to kupię prezent. Zwykle mam, zależy jak filmy oglądacie :D


Miło że to zostało przeczytane właśnie przez Ciebie! :D
4 komentarze:

Nie wcale nie zanudzasz... ;O
Najlepsze jest o religi i o piórniku heu hue heu

Kamil, nie zeby coś, ale ty nigdy nie zanudzasz ._.

OP 5 nie oglądałeś czy po prostu ci się nie podobało.? :3
Wikki15

Jednak nie jestem cały czarny bo np. Mój piórnik jest szary. Hue hue hue to mnie rozwalilo
O.o

Prześlij komentarz