wtorek, 12 czerwca 2012

KONKURS!

Cześć :D Przejdę od razu do rzeczy. Wraz z Kają organizujemy konkurs w celu ulepszenia naszego bloga. Nie jest on skomplikowany, wymaga jedynie Waszej pomysłowości jak i kreatywności.

Na czym polega?
Chodzi o to, abyście wymyślili coś ciekawe jak i zarazem oryginalnego na bloga. Coś co mogłoby się regularnie pojawiać, o czym można by było pisać. Wiecie, coś w stylu wywiadów, jednak pragniemy czegoś, czego nie ma prawie każdy blog. Możecie również przyczynić się do uczynienia tego bloga lepszym poprzez dostarczanie materiałów i jakąkolwiek pomoc. Oczywiście w postach poświęconych danemu tematowi byłoby napisane kto był pomocnikiem a nawet autorem. Więc jednym słowem, możecie wraz z nami tworzyć ciekawe tematy do czytania dla Was.

Jeżeli masz jakikolwiek pomysł kieruj go do mnie (ciemny) na mail na msp :D Możecie też tam pytać o szczegóły oraz pytać o rzeczy dotyczące tego konkursu.

Nagrody?
NAJLEPSZY pomysł będzie się pojawiał na blogu, będzie ukazany jego autor (bądź jeżeli ta osoba będzie chciała na bieżąco brać udział, to przy każdym poście) i oczywiście rzeczy z listy życzeń! Prezenty będą rozdawane w różnych granicach cenowych, główna nagroda za najlepszy pomysł może być aż do 5.000sc! Reszta zależy od pomysłów :D

Przykład.
Pisze sobie osoba, że pomysłem są wywiady i jest gotowa podjąć się tego, aby np. co tydzień robić wywiad i przesyłać go do mnie bądź Kai :D Jednak nie musi brać w tym udziału, wystarczy podrzucić np. pomysł :D

Termin: Do odwołania ;>

Zachęcam do udziału! :D

2 komentarze:

chyba wezme udzial ale to jeszcze nic pewnego.. cierpie na brak czasu xd

Prześlij komentarz